Entries by Jip

Shots in the Dark

13u / special shots made by the Devil’s Alchemist / DJ Tim / gratis entree Sat 20 Nov

Sat 20 Nov

Farstreet

19.30u / heavy bluesrock / free Sat 6 Nov

Sat 6 Nov

Peters Popquiz

20.30 / met fijne prijzen / deelname gratis Thu 21 Oct

Thu 21 Oct

ZALM + Waarom NIET?

20u / album release / grindpunk / electrogrind / dance / polka / i.s.m. HOF / €7,50 Fri 15 Oct

Fri 15 Oct

Oktoberfest 2021

15u / oktoberfestbier op de tap / van schlager tot slayer / gratis Fri 1 Oct

Fri 1 Oct

Autarkh

22u / contemporary extreme metal / €6,- (pre-sale) / €7,50 (door) Fri 24 Sep

Fri 24 Sep

Slow Crush

20u / shoegaze / dream pop / aesthetic / 013 op locatie / €11,70 Fri 4 Mar

Fri 4 Mar

LD Bingo!

19u / bingo / fijne prijzen / bingo kaart €2,- Fri 9 Jul

Fri 9 Jul

Whisky Thirstday

17u / whisky chocolate tasting / whisky menu 4 whisky’s voor 10,- Thu 8 Jul

Thu 8 Jul

Jimmy Diamond + Severant

20u / modern indie rock / pyschelic Rock / presented by Lunar Eclipse / vvk 8,50 / door 10 euro Fri 8 Oct

Fri 8 Oct

LDtv: Autarkh

19u / LDtv / full show broadcast / Q&A / interactive Sat 5 Jun

Sat 5 Jun

The Vintage Caravan

19u / classic rock / prog en psychedelische blues / 013 op locatie / €16,60 Thu 3 Mar

Thu 3 Mar

LDtv: Online Whisky Tasting

20u / online proeverij / met whiskyliefhebbers Robert & Kevin / proefpakket 7 whisky’s €33,- Sat 20 Mar

Sat 20 Mar

Oktoberfest Tag 2

15u / oktoberfestbier op de tap / van schlager tot slayer / gratis Sun 4 Oct

Sun 4 Oct

Hällas + Gigatron2000

19.30u / heavymetal / progressieverock / stonermetal / 013 op locatie / €14,90 Wed 18 May

Wed 18 May

LD Bingo Avond

19u / bingo / fijne prijzen / bingo kaart €2,- Fri 9 Oct

Fri 9 Oct

Oktoberfest Tag 1

15u / oktoberfestbier op de tap / van schlager tot slayer / gratis Sat 3 Oct

Sat 3 Oct

Festival Night: Lowlands

20u / festival gevoel / live shows op grootscherm / café & zaal / editie: Lowlands / gratis Fri 21 Aug

Fri 21 Aug

LD PUBQuiz

21u / pubquiz / door Peter en Martine / leuke prijzen / €2,50 – pp Sat 5 Sep

Sat 5 Sep

LD Bingo avond

20u / bingo / fijne prijzen / bingo kaart €2,- Fri 28 Aug

Fri 28 Aug

CounTrees

21:30 / country / folk / americana / gratis Sat 22 Aug

Sat 22 Aug

Festival Night!

20u / festival gevoel / live shows op grootscherm / café & zaal / editie: Download Festival Fri 14 Aug

Fri 14 Aug

Farstreet

21.30u / reünie / heavy bluesrock / gratis Sat 8 Aug

Sat 8 Aug

Festival Night!

20u / festival gevoel / live shows op grootscherm / café & zaal / editie: Wacken Fri 7 Aug

Fri 7 Aug

Festival Night!

20u / festival gevoel / live shows op grootscherm / café & zaal / editie: Hellfest Fri 24 Jul

Fri 24 Jul

Festival Night!

20u / festival gevoel / live shows op grootscherm / café & zaal / editie: Graspop Sat 18 Jul

Sat 18 Jul

Crash Blossom

20u / Merijn Bisschops & Rianne Wilbers / audiovisuele trip / filmconcert / gratis Wed 4 Mar

Wed 4 Mar

Heavy Karaoke Night

22u / karaoke in alle heavy genres / presented by Tasmara & Kostek / gratis Fri 28 Feb

Fri 28 Feb

Lost InSanity

21u / timeless originals / 80’s and 90’s rock covers / Lemmy’s birthdaybash / open feest / gratis Fri 10 Jan

Fri 10 Jan

Bakunin Tap Takeover

19u / Bakunin tap takeover / 6 stevige bieren / uit St. Petersburg, Rusland Thu 19 Dec

Thu 19 Dec

Tankzilla + RRRags + Severant

20.30u / stoner rock / pyschelic rock / space rock / heavy & groovy / presented by LD Lunar Eclipse & Severant / €10 Fri 14 Feb

Fri 14 Feb

Heavy Karaoke Night

22u / karaoke in alle heavy genres / presented by Tasmara & Kostek / gratis Fri 27 Dec

Fri 27 Dec

Stille Nacht

20u / kerstliedjes blèren en speciaal (kerst)bier drinken / gratis Sun 22 Dec

Sun 22 Dec

Sham 69 (UK)

21.30u / street punk legends / punkrock / 10 years LD anniversary! / € 10,- Sat 21 Dec

Sat 21 Dec

The Rocking Drifters

21u / rock ‘n roll / sixties revival / Samantha’s birthday bash / open feest / gratis Sat 16 Nov

Sat 16 Nov

Farstreet

21.30u / heavy bluesrock / gratis Sat 2 Nov

Sat 2 Nov

Heavy Karaoke Night

22u / karaoke in alle heavy genres / presented by Tasmara & Kostek / gratis Fri 25 Oct

Fri 25 Oct

Oktoberfest 2019

21.30u / Weihenstephaner Festbier acties! / DJ Ad with special set / prosit / gratis Sat 5 Oct

Sat 5 Oct

Cocktail Sunday

15u / vanaf vandaag elke zondag / cocktailkaart / € 5,- per stuk op zondag! Sun 1 Sep

Sun 1 Sep

Downfall Of Gaia (D)

20u / black metal / post-metal / sludge  / online presale €8,50 / door €10 Sun 3 Nov

Sun 3 Nov

Alain Johannes (USA)

20u / ex-QOTSA & Them Crooked Vultures / alternative rock / € 14,75(pre-sale) / € 16,50 (door) Sun 6 Oct

Sun 6 Oct

Graceless

22u / old school death-doom metal / Hans ziet Abraham! / open feest / gratis Sat 21 Sep

Sat 21 Sep

Imitallica

21u / Metallica tribute / special set / raw rarities / € 5,- Sat 28 Sep

Sat 28 Sep

Switch Bones

22u / grungepunk / Jasper’s B-day / open feest / gratis Sat 24 Aug

Sat 24 Aug

Cthuluminati

22.30u / avant garde psychedelic blackened stoner doom / gratis Sat 6 Jul

Sat 6 Jul

Dallas 1pm

21.30u / a special tribute to Saxon / NWOBHM / gratis Fri 5 Jul

Fri 5 Jul

The Brains (CAN)

21.30u / Montreal psychobilly / € 8,50 (pre-sale) / € 10,- (door) Fri 19 Jul

Fri 19 Jul

AC/DC UK

21.30u / Europe’s premier tribute to AC/DC / € 8,50 (pre-sale) / € 10,- (door) Fri 21 Jun

Fri 21 Jun

Mark Foggo (UK)

21:30u / fast loud high energy feel-good SKA / € 13,20 (pre-sale) / €14,50 (door) Fri 18 Oct

Fri 18 Oct

Heavy Karaoke Night

21u / karaoke in alle heavy genres / presented by Tasmara, Rogier & Marcel / gratis Fri 14 Jun

Fri 14 Jun

SandZ final show

21.30u / grunge / grooverock / Tjeerd’s big 40 / open feest / gratis Sat 18 May

Sat 18 May