Days of Desolation (B) + Lik de Kikker + De Stoeptegels + 1

19u / Kots Op Kerst XVI / grindfest / gratis Read more

Tue 26 Dec

Miners of Muzo

21u / garage gitaar rock /entree gratis Read more

Fri 29 Dec

Sun King – The Cult tribute

21u / The Cult tribute /  gratis Read more

Sat 30 Dec

Toxic Shock + Violation of Trust

20u / DJ Mw de Bok / € 8,50 (vvk) / € 10,- (deur)
Read more

Fri 22 Dec

BABYMETAL after concert party

22u / party after the 013 show / DJ / gratis
Read more

Sun 3 Dec

Dowzer farewell show + Captain Slow

20.30u / melodic punkrock / poppunk / alternative rock / gratis
Read more

Fri 1 Dec

Twisted Sisters + Back to Sabbath

21u / Twisted Sister tribute / Black Sabbath tribute / presented by JBM Events / €10,- Read more

Fri 15 Dec

Up The Irons – Iron Maiden Tribute

21u / Iron Maiden tribute / presented by JBM events / €12,50

Read more

Sat 16 Dec

Oud & Nieuw: The Devil Went Back!

20u / fijne bieracties / oliebollen, champagne en swingen / € 5,- Read more

Sun 31 Dec

Lenny Loves the 80’s

21u / 80’s party / dansen met DJ Theo / gratis Read more

Sat 9 Dec

Savatar, a tribute to Savatage

21u / progressive heavy metal / pres. by H&H Concerts / € 10,-
Read more

Sat 10 Feb

Duivels Biermenu

17u / elke dinsdag / 3 speciaal bier voor €10 / swingen / DJ Tim / gratis entree

Read more

Tue 19 Dec

Duivels Biermenu

17u / elke dinsdag / 3 speciaal bier voor €10 / swingen / DJ Tim / gratis entree

Read more

Tue 12 Dec

Dinsdag Bierman Pakjesavond

17u / Pepernotenbier / bierkaarten / v.a. 21u DJ Tim / gratis

Read more

Tue 5 Dec

Duivels Biermenu

17u / elke dinsdag / 3 speciaal bier voor €10 / swingen / DJ Tim / gratis entree

Read more

Tue 28 Nov

Little Devil goes MTV

21u | swingen | music video’s van toen en nu op grootscherm | DJ Little John | gratis Read more

Sat 23 Dec

Guilty Pleasures & Heavy Treasures #4: Abba, Dabba, Death!

21.00u | swingen | DJ Die-ene Tim | gratis Read more

Fri 8 Dec

Born From Pain + SWELL + BECOMING A.D. (BE)

19.30u / Swell EP release / hardcore / crossover / thrash metal / €15,-
Read more

Sat 2 Dec

Peters Popquiz

20.30u / met fijne prijzen / deelname gratis Read more

Thu 7 Dec