LDtv

20u / musicvideos op grootscherm / café & zaal / gratis Lees meer

Fri 23 October

Devil’s Troubadour: DJ Request Night

20u / request night / vraag je favoriete nummers aan / gratis Lees meer

Thu 22 October

Cocktailparty!

21u / alle cocktails voor €5 / DJ Tim Lees meer

Sat 17 October

Bokbier Fest

15u / Bokbier festival / minstens 10 bokbieren / tap & fles, vol of 15cl proefglas / bokkepootjes” Lees meer

Fri 16 October

Venom Prison + Creeping Death + Leeched

20u / death metal / hardcore / €12,50 Lees meer

Sat 30 January

LD tv

20u / musicvideos op grootscherm / café & zaal / gratis Lees meer

Fri 2 October

Devil’s Troubadour: DJ Request Night

20u / request night / vraag je favoriete nummers aan / gratis Lees meer

Thu 15 October

Abysmal Darkening

21u / Blackened Doom Metal from the Netherworld / €5 Lees meer

Sat 10 October

LD Bingo Avond

20u / bingo / fijne prijzen / bingo kaart €2,- Lees meer

Fri 9 October

Peters Popquiz!

21u / met fijne prijzen / deelname gratis Lees meer

Thu 8 October

Oktoberfest

15u / oktoberfestbier op de tap / van schlager tot slayer / gratis entree Lees meer

Sat 3 October

Devil’s Troubadour: DJ Request Night

20u / request night / vraag je favoriete nummers aan / gratis Lees meer

Thu 1 October

Bidi Fest

19u / Bidi Fest! /more info soon

Lees meer

Sat 12 December

MMM Presents; XENTRIX (UK) + support

19u / Thrash Metal / €15 Lees meer

Sun 25 April