Thu 13 Aug
20u / request night / vraag je favoriete nummers aan / gratis Read more
Fri 14 Aug

20u / festival gevoel / live shows op grootscherm / café & zaal / editie: Download Festival Read more

Sat 15 Aug
20u / zomers / DJ / cocktail's €5,- Read more
Thu 20 Aug
20u / request night / vraag je favoriete nummers aan / gratis Read more
Sat 22 Aug
21:30 / country / folk / americana / gratis Read more
Thu 27 Aug
21u / met fijne prijzen / deelname gratis Read more
Fri 28 Aug
19.15u / bingo / fijne prijzen / bingo kaart €2,- Read more
Fri 04 Sep

19u / hard rock / heavy metal / €10 Read more

Sat 05 Sep
21u / pubquiz / door Peter en Martine / leuke prijzen / €2,50 - pp Read more
Sun 20 Sep

19u/ presented by MMM / heavy metal / power metal / €10,- Read more

Thu 01 Oct
Sun 25 Apr

19u / Thrash Metal / €15 Read more