button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Thu 3 May
The Devils Popquiz!
21.00 H / met Ludo en Tim / gratis
Fri 4 May
Abysmal Darkening + Godenbloed
19.00 H / blackened doom metal / Celebrate The Doom LI / gratis
Sat 5 May
Tribute night: / Meatloaf tribute + Elvis Presley tribute + Bruce Springsteen tribute
20.00 H / classic rock / rock 'n roll / Rock / € 5,-
Fri 11 May
Switch Bones + Rhinorino + Magnetic Spaceman + The Muff
19.00 H / stoner pop / grunge / stoner rock / punkrock / garagerock / progrock / € 10,-
Sat 12 May
Little Devil Doom Days III: / Serpent Venom (UK) + Faal + Excruciation (CH) + Loose License (B) + Famyne (UK)
17.00 H / Doom metal / post rock / black metal / death / One day € 15,00,- Combiticket € 25,00,-
Sun 13 May
Little Devil Doom Days III: / Abyssic (NO) + Insanity Reigns Supreme (BE) + Desolate Pathway (UK) + Uur + Offerblok
16.00 H / doom / psychedelic post metal / sludge / One day € 15,00,- Combiticket € 25,00,-
Thu 17 May
The Devils Popquiz!
21.00 H / met Ludo en Tim / gratis
Fri 18 May
Heavy Karaoke Night
21.00 H / karaoke in alle heavy genres / presented by Tasmara, Rogier & Marcel / gratis
Sat 19 May
Vet Zeppelin
21.30 H / tribute to Led Zeppelin / gratis
Fri 25 May
Farstreet
21.30 H / heavy blues / blues rock / dj Bart / gratis
Sat 26 May
Klassiekers Uit De Speakers
22.00 H / swingen / DJ Tim / Carolus Classic & andere fijne bieracties / gratis
Sun 27 May
Øresund Space Collective (DK) + Black Moon Circle (NO)
19.00 H / space rock / improvisatie / dark psychedelic space rock / € 8,-
Thu 31 May
The Devils Popquiz!
21.00 H / met Ludo en Tim / gratis
Sat 2 Jun
Xtort + Noire Antidote
20.00 H / oldschool industrial / industrial / dark ambient / Presented by Wave Invasion / TBA
Sat 9 Jun
The Southern Blues Explosion
21.00 H / Hillbilly/ Rock-'n-Roll/ Rockabilly /Countrymuziek / TBA
Fri 15 Jun
Inconsessus Lux Lucis (UK)
19.00 H / saturnian black magick / TBA
Sat 11 Aug
Electric Eel Shock (JAP)
19.00 H / glorious celebration of classic rock, punk & metal / 8,50

Openingstijden

Maandag: gesloten (m.u.v. concerten)
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 03:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

 

Devils popquiz 2 

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140