button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Tue 27 Jan
Duivelsch Biermenu / Bierkaart
17.00 H / Gratis
Thu 29 Jan
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 30 Jan
TANK86 Album Release Party / TANK86 + ¡Pendejo! + Candybar Planet
21.00 H / instrumental rock / metal / heavy rock / stoner rock / special beer BBQ / € 3,-
Sat 31 Jan
Het Omdat We Gin Geduld Hebbe Fist + Rockaoke
20.00 H / carnavals pre-party / Rockaoke / live karaoke / rock / covers / gratis
Sun 1 Feb
Wolf (SWE) + Dead Lord (SWE) + Edge Of Serenity
19.00 H / heavy metal / heavy rock / female fronted melodic metal / € 7,50
Tue 3 Feb
Craving (D) + Thalanos
20.00 H / melodic death / black metal / gratis
Fri 6 Feb
The Darkest Red - Album Release And Last Show Ever / The Darkest Red + The Fifth Alliance + Wasted Bullet
20.00 H / death metal / doom / sludge / hardcore / metalcore / gratis
Sat 7 Feb
Biermoet presenteert: BIERFEEST 5 / Biermoet
20.00 H / hardrock / metal / covers / jaarlijks optreden & 15 jarig jubileum Biermoet / open feest / dj's / gratis
Sun 8 Feb
Master (USA) + Predatoria (B) + Disinterred (B)
18.00 H / death metal / € 6,-
Thu 12 Feb
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 13 Feb
Metal Battle Voorronde Noord Brabant / Discreator + Mourn + Rise a Thousand + Razend
18.30 H / progressive metalcore / blues metal / metal/hardcore / thrash metal / metal wedstrijd / special guest: Sisters Of Suffocation / gratis
Sat 14 Feb
7-7-7 Feest / Ataraxie (F) + FAAL
20.00 H / extreme doom / funeral doom / doom metal / 7-7-7 feest Femke & Kevin / open feest / gratis
Sun 15 Feb
Polonaise 666: d'n Opstoet
13.00 H / carnaval / opstoet / feest / gratis
Mon 16 Feb
MMM Presents: Cryptopsy (CAN)
19.00 H / death metal / € 10,-
Fri 20 Feb
Mantar (D)
22.00 H / black metal doom punk / gratis
Sat 21 Feb
Pat & Sas 3-3-3 Party
19.00 H / feest / 10th anniversary / metal / DJs / gratis
Sun 22 Feb
Insanity Alert (AT) + Hammered + Thuig
18.00 H / thrashmetal / deathmetal / € 5,-
Thu 26 Feb
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 27 Feb
Renée's Bday / Join Us In Creating Excellence + Beroerte + Green Monkey Force
20.00 H / "prachtige herrie" / stoner pop / grunge / rock / gratis
Sat 28 Feb
Pentacle + Heretic + Outrage (D) + Wifebeater (D)
18.00 H / death metal / black & roll / black thrash metal / speed metal / € 12,50
Thu 5 Mar
Ambush (SWE)
20.00 H / heavy metal / € 5,-
Fri 6 Mar
Toxic Shock (B)
21.00 H / hardcore / thrash / crossover / € 6,-
Sun 8 Mar
Roxxity presents: Open Rock Matinee met o.a. / Ending Credtis + The Slither + Ocean Depths
16.00 H / heavy metal / rock coverband / metalcore / gratis
Fri 13 Mar
Omen (USA) Masters Of Disguise (D) + Fireforce (B)
19.00 H / power metal / speed metal / heavy metal / MMM presents / € 12,50
Sat 14 Mar
Conorach + Schraapstaal + Stàlinn Drakk
21.00 H / power metal / gratis
Fri 20 Mar
MMM & Snook Bookings presents: / Hirax (USA) + Desecrator (AUS) + Piraña (MEX) + Past The Fall (UK)
18.30 H / thrash metal / € 12,50
Sat 21 Mar
Dance With The Devil XVIII
22.00 H / feest / stapavond / DJ's / gratis
Thu 2 Apr
Night Demon (USA) + Absolva (UK) + Air Raid (S)
19.00 H / heavy metal / MMM presents / € 7,50
Sun 5 Apr
LenteBierTour Dwaalgebied
14.00 H / Gratis
Sun 5 Apr
The Mentors (USA) + support
19.00 H / heavy metal / MMM presents / tba
Thu 13 Aug
Mordred (USA) + supports
19.00 H / technical thrash metal / funk metal / MMM presents / tba

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140