button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Sat 5 Sep
Ad's Fisje / The Covering + Kiss My Ass
15.00 H / rock / metal / covers / Kiss tribute / gratis
Tue 8 Sep
Duivelsch Biermenu / Bierkaart
17.00 H / Gratis
Thu 10 Sep
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 11 Sep
Nattas (SWE) + Misanthropia
19.00 H / black metal / thrash / MMM presents / gratis
Sat 12 Sep
Unchained Reality CD release
20.30 H / metal / gratis
Mon 14 Sep
Incubate 2015 / Mann kackt sich in die Hose (D) + Cheap Drugs (B) + Tarantino
21.00 H / festival / punk / hardcore punk / € 5,- (only LD venue ticket)
Tue 15 Sep
Incubate 2015 / Special beers for special prices! + Kada?
19.00 H / festival / beer! / ??? / gratis
Wed 16 Sep
Incubate 2015 / Bast (UK) + Carthographer + Burn The Iris
20.15 H / festival / doom / metal / sludge / post-rock / prog / doom metal / € 5,- (only LD venue ticket)
Thu 17 Sep
Incubate 2015 / Kru$h + Sly and the Family Drone + Tio Gringo + Toner Low + FCKN BSTRDS
19.30 H / festival / krust / grind / noise / country trash / doom / psychedelic / shitnoise / € 5,- (only LD venue ticket)
Fri 18 Sep
Incubate 2015 / Skeletons of Society + Angstgegner + Hidden Guns + All For Nothing
19.00 H / festival / hardcore / thrash metal / hardcore punk / punk rock / hardcore / € 10,- (only LD venue ticket)
Sat 19 Sep
Incubate 2015 / Picture + Izegrim + Rain (I) + Silenxce + Bloodrocuted (B) + Systems Overthrow
17.30 H / festival / heavy metal / thrash & death metal / technical thrash / € 10,- (only LD venue ticket)
Sun 20 Sep
Incubate 2015 / The Black Heart Rebellion (B) + Deuil (B) + Brutus (B) + Monnik
18.00 H / festival / post-metal / sludge / drone / dissonant noise rock/metal / ambient drone / € 7,50 (only LD venue ticket)
Wed 23 Sep
Ragherrie Metalquiz
21.00 H / metalquiz / met Roetmop en Die Andere / gratis
Fri 25 Sep
Final Shows Vanderbuyst (UITVERKOCHT!) / Vanderbuyst + The Blues Junkies
19.00 H / hard rock / punk rock n roll / MMM & Bidi Bookings present / final shows / uitverkocht!
Sat 26 Sep
Final Shows Vanderbuyst (UITVERKOCHT!) / Vanderbuyst + Bliksem (B)
19.00 H / hard rock / thrash metal / hard rock / MMM & Bidi Bookings present / final shows / uitverkocht!
Sun 27 Sep
Black Trip (SWE) + Reds'Cool (RUS)
19.30 H / heavy metal / musicians from Entombed, Nifelheim, Enforcer & Necrophobic / € 10,-
Wed 30 Sep
Slaughtbbath (CL) + Turbocharged (SWE) + Violentor (I)
19.00 H / black death metal / MMM presents / € 5,-
Fri 2 Oct
Christian Mistress (USA)
20.00 H / heavy metal / tba
Sat 3 Oct
Dance With The Devil XXI: The CAVEMEN Edition
22.00 H / devils of the stone age / duivelsche stapavond / feest / DJs / gratis
Sun 4 Oct
Doomsower Mark: / Moss (UK) + Bathsheba (B)
19.30 H / horror doom / doom metal / € 8,50
Fri 9 Oct
Architects of Chaoz feat. Paul Di'Anno (D/UK)
20.00 H / heavy metal / tba
Sat 10 Oct
Set It Off (USA)
21.00 H / pop rock / emo / € 12,50
Sun 11 Oct
DwaalBokTour
14.00 H / 14 bokbieren / 7 cafees / alle bieren e2,50 / Gratis
Sun 11 Oct
Reservoir Dogs Band + special guest
20.00 H / rock / pop / tarantino soundtrack covers / tba
Sun 18 Oct
Hanzel Und Gretyl (USA)
19.00 H / industrial metal / fairytale-, horror metal / € 8,50
Mon 19 Oct
A Forest Of Stars (UK) + Harari For The Sky (AUT) + support
19.00 H / black metal / progressive black metal / tba
Sat 24 Oct
Eye Of Solitude (UK) + Faal + Treurwilg
21.00 H / doom / funeral doom / death metal / tba
Sun 20 Dec
Zak Stevens (USA)
20.00 H / the voice of Savatage / acoustic xmas eve / limited nr of tickets / Vvk: €15,00 Kassa: € 17,50

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140