button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Tue 31 Mar
Duivelsch Biermenu / Bierkaart
17.00 H / Gratis
Thu 2 Apr
Night Demon (USA) + Absolva (UK) + Air Raid (S)
19.00 H / heavy metal / MMM presents / € 7,50
Fri 3 Apr
Rusty Nuts Afscheidsshow!
21.30 H / bluesrock / rock n roll / DJ Baas Bart / gratis
Sat 4 Apr
Gaby's Glamorous Gig: Rebelstar + Rosie
20.00 H / Gabys bday bash / open feest / live bands / metal / gratis
Sun 5 Apr
DwaalBokTour
14.00 H / 14 lentebieren / 7 cafees / alle bieren e3,- / Gratis
Sun 5 Apr
The Mentors (USA) + Damned Pilots (B/IT) + The Filthy Ewoks
18.30 H / heavy metal / MMM presents / € 10,-
Mon 6 Apr
Praying Mantis (UK) + Sad Iron
19.00 H / heavy metal / NWOBHM / MMM presents / deur: € 13,50 pre-sale: € 12,50
Thu 9 Apr
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 10 Apr
HB Concerts: Mandatory (D) + Carnation (B) + Evoked (D)
20.00 H / death metal / € 5,-
Sat 11 Apr
Colors Dead Bleed + Doodskop + Beg To Differ
21.00 H / hardcore / gratis
Thu 16 Apr
Neurotic Deathfest pre-party / Bloodsoaked (USA) + Psychiatric Regurgitation (USA) + Soul Remnants (USA) + Grooms Of The Stool (USA) + Morose Vitality (USA)
18.00 H / death metal / melodic blackend death metal / black thrash metal / brain souping schtool metal / € 5,-
Fri 17 Apr
Death Weekend
20.00 H / heavy headbanging & beer drinking / djs / free entrance every day
Sat 18 Apr
Riff Fist (AUS) + Plainride (D)
21.30 H / stoner / doom / heavy rock / gratis
Sat 18 Apr
Death Weekend
23.30 H / heavy headbanging & beer drinking / djs / free entrance every day
Sun 19 Apr
Death Weekend
20.00 H / heavy headbanging & beer drinking / djs / free entrance every day
Mon 20 Apr
Poison Idea (USA) + Milkman
19.00 H / hardcore / punk / € 10,-
Wed 22 Apr
Game Night: RISK
19.30 H / spelletjesavond / RISK / gratis
Thu 23 Apr
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 24 Apr
The Minority + Special Guest
21.00 H / punkrock / gratis
Sat 25 Apr
Dark Sun Rising + Overhaul + Strain
21.00 H / melodic metal / progressive metal / gratis
Sun 26 Apr
Fake O's + Mind Rays (B) + Teen Creeps (B) + The Tubs (B)
19.00 H / punkrock / garagerock / gratis
Mon 27 Apr
Conan (UK)
19.00 H / doom / drone / stoner metal / € 10,- (vvk via web € 8,-)
Thu 30 Apr
Godsized (UK)
19.00 H / heavy metal / hardrock / powered by 013 / € 5,-
Fri 1 May
Sisters Of Suffocation + Facelifter + Illucinoma
21.00 H / death metal / extreme metal / modern technical metal / gratis
Sun 3 May
MMM presents: / Castle (USA) + Helgrind (UK) + Final Depravity (D) + Strydegor (D)
19.00 H / metal / thrash metal / melodic death metal / MMM presents / gratis
Tue 5 May
Metal Bevrijdings Festival / Melechesh (IS) + Keep Of Kalessin (NO) + Tribulation (SWE) + Embryo (IT)
16.00 H / thrashing black metal / epic extreme metal / Swedish deathmetal / death metal / deur: € 15 pre-sale: € 13,50
Fri 8 May
Mars Red Sky (F) + supports
20.00 H / psychedelic stoner rock / € 5,-
Thu 14 May
Attic (D) + Caronte (IT) + Villainy + Warckon (B)
18.30 H / heavy metal / doom / black / thrash metal / MMM presents / deur: € 11,50 pre-sale: € 10,-
Fri 15 May
Øresund Space Collective (DK)
20.00 H / space rock / tba
Sat 23 May
Black Capricorn (IT) + Gigatron 2000
21.00 H / psychedelic doom / metal / instrumental stonerrock / gratis
Sun 24 May
Doomsower Mark Presents: / Ophis (D) + Marche Funèbre (B) + Woebegone Obscured (DK)
19.00 H / doom death metal / doom metal / atmospheric avantgarde doom / gratis
Fri 29 May
Steak Number Eight (B) + Mannheim + An Evening With Knives
20.30 H / sludge / heavy instrumental math / post rock / postrock / stoner-doom / € 6,50
Thu 13 Aug
Mordred (USA) + supports
19.00 H / technical thrash metal / funk metal / MMM presents / tba

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140