button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Tue 30 Jun
Duivelsch Biermenu: NIEUWE BIERKAART!
17.00 H / Gratis
Wed 1 Jul
Doomstar Bookings presents: / Joe Buck Yourself (USA) + Viva Le Vox (USA) + The Hooten Hallers (USA)
19.00 H / hillbilly / singer songwriter / country / punk / fueled gypsy jazz punk blues rock / blues / rock n roll / € 5,-
Thu 2 Jul
The Devil's Popquiz De Luxe!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / buitengewone editie voor fijnproevers & liefhebbers / gratis
Fri 3 Jul
The Vintage Caravan (ISL) + Yama
21.00 H / classic rock / blues / prog rock / heavy rock / door: € 7,50 pre-sale: € 6,50
Sat 4 Jul
Rectum Raiders + more
21.00 H / cockrock / glamcore / gratis
Mon 6 Jul
Elder (USA) + Mos Generator (USA)
19.30 H / heavy psychedelic rock / heavy stoner / € 5,-
Thu 9 Jul
Merauder (USA) + Providence (F)
20.30 H / new york hardcore / heavy hardcore / € 10,-
Fri 10 Jul
Bare Hands + State My Case + BackBreaker
21.00 H / grind / streetpunk / hardcore / gratis
Sat 11 Jul
Dance With The Devil XX: That 70's Devil
22.00 H / duivelsche stapavond / DJs / the hippie edition / gratis
Sun 12 Jul
MMM presents: / Sodomizer (BRA) + Relentless (USA) + Overrulled + Incinerate (B)
19.00 H / speed metal / heavy metal / speed & thrash metal / metal / gratis
Thu 16 Jul
Pimfest Bookings presents: / Vulvectomy (I) + In Torment (BRA) + Bloody Violence (BRA) + Darmkanaal
18.30 H / death metal / goregrind / € 5,-
Fri 17 Jul
Death Dealer (USA) + Powerized
20.00 H / power metal / MMM presents / € 10,-
Sat 18 Jul
The Blue Monkeys
21.30 H / bluesrock / gratis
Sun 19 Jul
Stargazer (AUS) + Udergang (DK)
19.00 H / black death metal / death metal / € 5,-
Wed 22 Jul
Exumer (D) + Striker (CAN) + Hatedotcom (D) + Speed Queen(B)
19.00 H / thrash metal / speed metal / MMM presents / door: € 12,50 pre-sale: € 11,-
Fri 24 Jul
Human Cull (UK) + Razoreater (UK) + Sick Of Stupidity
20.00 H / mathcore / grindcore / powerviolence / gratis
Sat 25 Jul
The Devil's Ladies Night! LIVE: + Dario Mars And The Guillotines (B)
/ ladies night / garage / alternative rock / gratis
Thu 30 Jul
Toxic Holocaust (USA)
19.30 H / thrash metal / punk / door: € 12,- pre-sale: € 10,-
Fri 31 Jul
Fireforce (B) + Guilty As Charged (B) + Drakkar (B)
19.00 H / heavy metal / thrash metal / MMM presents / gratis
Sat 1 Aug
Flotsam And Jetsam (USA) + Spellcaster (USA)
19.00 H / thrash metal / MMM presents / € 15,-
Thu 6 Aug
Crowbar (USA)
20.00 H / sludge metal / doom metal / tba
Sat 8 Aug
Nervosa (BRA) + Crisix (ESP) + Desolator (UK)
19.00 H / thrash metal / MMM presents / € 5,-
Mon 10 Aug
013 op locatie presents: / Cryptopsy (CAN) + Psycroptic (AUS)
19.00 H / death metal / technical death metal / door: € 11,- pre-sale: € 9,50
Thu 13 Aug
Mordred (USA) + supports
19.00 H / technical thrash metal / funk metal / MMM presents / € 12,50
Sat 15 Aug
Monolord (SWE)
20.00 H / doom / sludge / tba
Mon 17 Aug
Krisiun (BRA) + Apophys + Neoceasar
19.00 H / death metal / 013 op locatie / €13,50 excl. (vvk) --- €15,- (avondkassa)
Fri 21 Aug
MDC (USA) + Milkman
21.00 H / punk / tba
Thu 3 Sep
Noctum (SWE) + Steelwing (SWE)
19.00 H / tba
Fri 25 Sep
Final Shows Vanderbuyst (UITVERKOCHT!)
21.00 H / hard rock / MMM & Bidi Bookings present / final shows / uitverkocht!
Sat 26 Sep
Final Shows Vanderbuyst (UITVERKOCHT!)
21.00 H / hard rock / MMM & Bidi Bookings present / final shows / uitverkocht!
Sun 20 Dec
Zak Stevens (USA)
20.00 H / the voice of Savatage / acoustic xmas eve / limited nr of tickets / Vvk: €15,00 Kassa: € 17,50

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140