button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Sat 25 Oct
Little Devil 11 jaar! / Little Devil Allstars + The Laura Palmer Effect
21.00 H / rock, metal & party-covers / avant garde rock / feest / stapavond / bands / DJ / gratis
Sun 26 Oct
TRAIN ALERT: no trains sa18-sa25 oct. / trains, cars & busses + NS train info + 2 days more
07.00 H / Gratis
Tue 28 Oct
Duivelsch Bier menu / Bierkaart
17.00 H / Gratis
Fri 31 Oct
Hammercult (ISR)
22.30 H / extreme thrash metal / gratis
Sat 1 Nov
Mario's Metal Meeting 9 / M:Pire Of Evil (UK) + Rebelstar + Sad Iron + Razend + Sacred Gate (D) + Thuig
14.00 H / ex-venom / MMM / metal / heavy metal / thrash metal / € 15,-
Sat 8 Nov
Pimfest: / E.S.I. + Airstrike + Six Million Juice + Darmkanaal + Thuig
20.00 H / thrash metal / NL grind / goregrind / Gratis
Wed 12 Nov
MMM presents: Lizzy Borden (USA) + Venator
19.00 H / heavy metal / showrock / € 12,50
Thu 13 Nov
Dance With The Devil XVI: The Horror Edition pre-borrel
20.00 H / pre-borrel / horror style / entertainment / gratis
Fri 14 Nov
Elle Bandita + The Order Of The Emperor
21.00 H / rock / hard rock / € 7,-
Sat 15 Nov
Dance With The Devil XVI: The Little Devil's Rejects
22.00 H / feest / stapavond / DJs / horror thema / costume contest / gratis
Fri 21 Nov
Doomsower Mark Presents: / Mourning Dawn (FR) + Dresden/Leningrad
21.30 H / depressive black doom / stoner / doom / gratis
Sat 22 Nov
tickets Speedfest / Speedfest
13.00 H / e41,-
Sat 22 Nov
Rusty Nuts
21.00 H / blues rock / gratis
Fri 28 Nov
Inter Arma (USA)
21.00 H / sludge / southern style rock / metal / € 6,-
Mon 1 Dec
MMM presents: Anvil (CAN) + Scene X Dream
19.00 H / hard rock legends / powermetal / € 20,-
Sat 6 Dec
Rapture Fest / Atlantis + Rorcal (CH) + IZAH + Michael Zimmel (AT)
18.00 H / instrumental doom / ambient / doom / drone / sludge / industrial post rock / € 7,50
Sun 11 Oct
DwaalBokTour2 / Dwaalboktour facebook
14.00 H / Gratis

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140