button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Tue 3 Mar
Duivelsch Biermenu / Bierkaart
17.00 H / Gratis
Thu 5 Mar
Ambush (SWE)
21.00 H / heavy metal / € 5,-
Fri 6 Mar
Toxic Shock 7" Release Party / Toxic Shock (B) + Richie Dagger + Gewoon Fucking Raggen + Fuck Ups (B)
20.00 H / hardcore / thrash / crossover / € 6,-
Sat 7 Mar
Doom Disco
22.00 H / stereotype bday Steph & Mark / open feest / DJ1 DJ2 en DJ666 / gratis
Sun 8 Mar
Roxxity presents: Open Rock Matinee met o.a. / Ending Credtis + The Slither + Ocean Depths + T-Bone Special
16.00 H / heavy metal / rock coverband / metalcore / bluesrock / gratis
Thu 12 Mar
High Spirits (USA)
18.30 H / hardrock / heavy metal / early show! / MMM presents / € 6,-
Thu 12 Mar
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 13 Mar
Omen (USA) Masters Of Disguise (D) + Fireforce (B)
19.00 H / power metal / speed metal / heavy metal / MMM presents / € 12,50
Sat 14 Mar
Conorach + Schraapstaal + Stàilinn Drakk
21.00 H / power metal / gratis
Sun 15 Mar
The Devil's Pool Tournament
15.00 H / 9 ball / wedstrijd / voor beginners en gevorderden / inschrijven € 3,- (incl. hapjes)
Thu 19 Mar
The Business (UK)
20.00 H / punk / oi! / streetrock / deur: € 10,- pre-sale: € 9,-
Fri 20 Mar
MMM & Snook Bookings presents: / Hirax (USA) + Desecrator (AUS) + Piraña (MEX) + Past The Fall (UK)
18.30 H / thrash metal / € 12,50
Sat 21 Mar
Dance With The Devil XVIII: Be your favorite ROCKSTAR!
22.00 H / feest / stapavond / DJs / LD miniplaybackshow / gratis
Mon 23 Mar
Mars Red Sky (F) + support
19.00 H / psychedelic stoner rock / € 5,-
Thu 26 Mar
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 27 Mar
Pantera Tribute: Cowboys From Hell (IT)
21.30 H / metal / pantera tribute / € 5,-
Sat 28 Mar
The Midnight Ghost Train (USA) + Moosedriver
21.00 H / dark southern rock / stonerrock / € 7,50
Sun 29 Mar
Lord Volture + Aventyr (NO) + Evolvent (F)
19.00 H / heavy metal / rock n roll / symphonic metal / gratis
Thu 2 Apr
Night Demon (USA) + Absolva (UK) + Air Raid (S)
19.00 H / heavy metal / MMM presents / € 7,50
Sat 4 Apr
Gaby's Glamorous Gig: Rebelstar + Rosie
20.00 H / Gaby's b'day bash / open feest / live bands / metal / gratis
Sun 5 Apr
DwaalBokTour
14.00 H / Gratis
Sun 5 Apr
The Mentors (USA) + Damned Pilots (B/IT) + The Filthy Ewoks
18.30 H / heavy metal / MMM presents / € 10,-
Mon 6 Apr
Praying Mantis (UK) + Sad Iron
19.00 H / heavy metal / NWOBHM / MMM presents / deur: € 13,50 pre-sale: € 12,50
Fri 10 Apr
HB Concerts: Mandatory (D) + Carnation (B) + Evoked (D)
20.00 H / death metal / € 5,-
Sat 11 Apr
Colors Dead Bleed + Doodskop + Beg To Differ
21.00 H / hardcore / gratis
Thu 16 Apr
Neurotic Deathfest pre-party / Bloodsoaked (USA) + Psychiatric Regurgitation (USA) + Soul Remnants (USA) + Grooms Of The Stool (USA) + Morose Vitality (USA)
18.00 H / death metal / melodic blackend death metal / black thrash metal / brain souping schtool metal / € 5,-
Sat 18 Apr
Riff Fist (AUS) + Plainride (D)
21.00 H / stoner / doom / heavy rock / tba
Mon 20 Apr
Poison Idea (USA) + Milkman
19.00 H / hardcore / punk / € 10,-
Thu 30 Apr
Godsized (UK)
19.00 H / heavy metal / hardrock / powered by 013 / € 5,-
Sun 3 May
Hellgrind (UK) + Final Depravity (D) + Strydegor (D)
19.00 H / thrash metal / melodic deathmetal / MMM presents / gratis
Thu 14 May
Attic (D) + Caronte (IT) + Villainy + Warckon (B)
18.30 H / heavy metal / doom / black / thrash metal / MMM presents / deur: € 11,50 pre-sale: € 10,-
Sat 23 May
Black Capricorn (IT) + Gigatron 2000
21.00 H / psychedelic doom / metal / instrumental stonerrock / gratis
Sun 24 May
Doomsower Mark Presents: / Ophis (D) + Marche Funèbre (B) + Woebegone Obscured (DK)
19.00 H / doom death metal / doom metal / atmospheric avantgarde doom / gratis
Thu 13 Aug
Mordred (USA) + supports
19.00 H / technical thrash metal / funk metal / MMM presents / tba

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140