button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Fri 28 Nov
Inter Arma (USA) + A Giant A Genius
21.00 H / sludge / southern style rock / metal / postrock / € 6,-
Sat 29 Nov
The Covernant
21.30 H / hardrock- en metalklassiekers / gratis
Sun 30 Nov
uMad + Karel Anker & de Joden + Remind Them + Stranded
16.00 H / afscheidsshow / punk / hardcore / gratis
Mon 1 Dec
UITVERKOCHT: MMM presents: Anvil (CAN) + Scene X Dream
19.00 H / hard rock legends / powermetal / € 20,-
Tue 2 Dec
Duivelsch Biermenu / Bierkaart
17.00 H / Gratis
Thu 4 Dec
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 5 Dec
Jason's Farewell: a hardrock and metal night
22.00 H / feestje / rock / metal / dj Jason / gratis
Sat 6 Dec
Rapture Fest / Atlantis + Rorcal (CH) + IZAH + Michael Zimmel (AT) + The Girl Who Cried Wolf (B) + Mourn (blues metal)
17.30 H / instrumental doom / ambient / doom / drone / sludge / industrial post rock / ambient / € 7,50
Sun 7 Dec
Discipline + Subrockers + Complaint + Totaal Verlept
16.00 H / street rock n roll / hardcore / punk / oi! / 40 years of party and chaos / € 10,-
Fri 12 Dec
Sham 69 (UK)
22.00 H / street punk legends / € 8,50
Sat 13 Dec
Black Top
21.30 H / blues rock / southern rock / gratis
Thu 18 Dec
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 19 Dec
Boerenkool Meej Worst Band reünie + Doodskop
21.00 H / kerstborrel gerammel / feest / hardrock / DJ John / gratis
Sun 21 Dec
Paul Di'Anno (UK) + Martyr
19.00 H / original Iron Maiden vocalist / € 15,-
Thu 25 Dec
Jingle Bell Hell X: Milkman + special guests
21.00 H / oldskool hardcore / gratis
Fri 26 Dec
Kots Op Kerst IX
20.00 H / grindcore fest / gratis
Sat 27 Dec
Lenny loves the 80's: The Pop Edition
21.30 H / 80s pop edition / dansen met DJ Koen / cocktails / gratis
Wed 31 Dec
Oud & Nieuw: The Devil Went Back!
20.00 H / live: WISSELFUST / oliebollen, champagne, swingen en ontbijten / € 5,-
Sat 3 Jan
Generations Of Metal: / Iron Thor (D) + Skelethal (FR) + Insulter (D) + Incinerate (B) + Skeletons Of Society + Manifestic (D)
14.00 H / muscle rock / oldskool death metal / black thrash metal / oldskool thrash metal / crossover death metal / tba
Sat 10 Jan
Tributör - The Final Show -
21.00 H / classic rock & metal covers / last show! / tba
Sun 18 Jan
Burgfest: / Dyscordia (B) + Herfst (B) + Caedere + Fenris + Insanity Reigns Supreme (B)
15.00 H / progressive melodic metal / melodic death/black metal / death metal / black / death metal / black "cult" metal / tba
Fri 23 Jan
Abysmal Darkening + Grift + Lubbert Das
20.00 H / black metal / Gratis

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140