button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Wed 30 Jul
Possessed (USA)
22.30 H / death metal / grindcore / € 16,- (incl. 1 drink)
Fri 1 Aug
Intöxicated (D) + Warlust (D) + Spitfire (D)
20.00 H / headbangers concerts / metal / DJ Twan van Geel / € 5,-
Sat 2 Aug
Vergif: A Venom Tribute
22.00 H / black metal / gratis
Thu 7 Aug
MMM presents: Toxik (USA) + Razend
21.00 H / thrash metal / € 10,-
Sat 9 Aug
The Agonist (CAN)
21.30 H / female fronted melodic death metal / € 14,-
Mon 11 Aug
Malevolent Creation (USA) + Resistance (B)
20.00 H / death metal / € 12,50
Fri 15 Aug
Metal InQuizitor: The Metal Quiz
20.00 H / try out / deelname gratis / na afloop DJ Koos & Bert / gratis
Sat 16 Aug
BoXruBa
22.00 H / alternative / indie rock / gratis
Fri 22 Aug
Illucinoma + Sisters Of Suffocation + E.S.I.
21.00 H / death metal / thrash metal / gratis
Sat 23 Aug
Rob Orlemans & Half Past Midnight
22.00 H / blues rock power trio / € 5,-
Sun 24 Aug
Evergreen Terrace (USA) + Strangers Among Bears
19.00 H / hardcore / metalcore / € 9,-
Thu 28 Aug
Noctum (SWE) + Dead Lord (SWE)
19.00 H / heavy metal / doom / rock / € 7,50
Fri 29 Aug
Sing-a-long Night met Bjorn & Ludo
22.00 H / a meezing avond / prelude popquiz seizoen / gratis
Sat 30 Aug
Laster + Terzij De Horde
21.30 H / black metal / gratis
Sun 31 Aug
Big Devil Bluesrock
19.00 H / blues rock / covers / gratis
Sat 6 Sep
Lenny loves the 80's: The Devil Went Back
21.30 H / feest / stapavond / DJ / gratis
Sat 27 Sep
Dance With The Devil XV
23.00 H / feest / stapavond / DJ / Gratis
Sun 28 Sep
MMM presents: Warriors Of Metal Tour 2014 / Killer (B) + Vortex + Wizard (D) + Warrant (D) + Avenger (UK)
15.00 H / heavy metal / speed metal / € 10,-
Wed 1 Oct
Bullet (SWE) + Striker (CAN) + Stallion (D)
19.30 H / hardrock / heavy metal / glamrock / / € 12,50
Thu 2 Oct
Darkane(SWE) + Kayser(SWE) + Edge Of Serenity + Selfmachine
15.00 H / thrash metal / death metal / / tba
Sun 5 Oct
Eläkeläiset (SF)
19.00 H / rock, metal & pop-covers / polka style / € 7,50

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140