button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Tue 23 Sep
Duivelsch Bier- & Whisky menu / Bierkaart + DwaalBokTour
17.00 H / Gratis
Thu 25 Sep
The Devil's Popquiz!
21.00 H / popquiz / met Bjorn en Ludo / vette prijzen! / gratis
Fri 26 Sep
Pictura Poesis + Bloodgod + Ill Trusted
21.00 H / melodic death metal / metal / presented by MetalFromNL / gratis
Sat 27 Sep
Dance With The Devil XV: Dungeons & Devils, medieval edition
23.00 H / feest / stapavond / middeleeuwen-thema / DJ / gratis
Sun 28 Sep
MMM presents: Warriors Of Metal Tour 2014 / Killer (B) + Vortex + Wizard (D) + Avenger (UK)
15.00 H / heavy metal / € 10,-
Wed 1 Oct
Bullet (SWE) + Striker (CAN) + Stallion (D)
19.30 H / hardrock / heavy metal / glamrock / / € 12,50
Thu 2 Oct
Darkane (SWE) + Kayser (SWE) + Selfmachine
20.00 H / thrash metal / death metal / / tba
Fri 3 Oct
Master (USA)+ Vomitile (CY)+ Acid Death (GR)+ Scargod (A)
20.00 H / death metal / tba
Sat 4 Oct
The Devil's 3rd + Panoptikon + Mistral
21.00 H / heavy metal / oldskool death metal / schizophrenic metal / tba
Sun 5 Oct
Eläkeläiset (SF)
19.00 H / rock, metal & pop-covers / polka style / € 7,50
Sun 12 Oct
DwaalBokTour / Buutvrij + Fahrenheit + Jacks + Kandinsky + Langeboom + Wapen van Tilburg
11.00 H / Gratis
Mon 13 Oct
The Shrine (USA) + Dirty Fences (USA) + Death Alley
19.00 H / heavy rock / tba
Fri 17 Oct
Popronde Tilburg: / Call It Off + The 101's
21.00 H / tba
Mon 20 Oct
Hanzel Und Gretyl (USA) + Deadcell
21.00 H / industrial metal / tba
Fri 24 Oct
Arsis (USA) + Skinned (USA)
21.00 H / melodical death metal / tba
Sat 25 Oct
Little Devil 11 jaar!
21.00 H / feest / stapavond / bands / DJ / gratis
Sat 1 Nov
Mario's Metal Meeting 9
20.00 H / metal / tba
Wed 12 Nov
MMM presents: Lizzy Borden (USA)
21.00 H / metal / tba
Fri 14 Nov
Elle Bandita + The Order Of The Emperor
21.00 H / rock / hard rock / € 7,-
Sat 22 Nov
tickets Speedfest / Speedfest
13.00 H / e41,-
Sat 6 Dec
Rapture Fest / Atlantis + Rorcal (CH) + IZAH
18.00 H / instrumental doom / ambient / doom / drone / sludge / € 7,50

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140