button LD

Naar het archiefPrint

Programma

Fri 31 Jul
Fireforce (B) + Guilty As Charged (B) + Drakkar (B)
19.00 H / heavy metal / thrash metal / MMM presents / gratis
Sat 1 Aug
Flotsam And Jetsam (USA) + Spellcaster (USA)
20.00 H / heavy metal / thrash metal / MMM presents / UITVERKOCHT!
Sun 2 Aug
Black Tusk (USA)
20.00 H / southern rock / metal / € 5,-
Tue 4 Aug
The Adicts (UK) special show: The Clockwork Boys
19.30 H / punkrock legends / The Adicts play their early songs! / door: € 15,- pre-sale: € 12,50
Thu 6 Aug
Crowbar (USA) + Pigteeth
20.00 H / sludge metal / doom metal / grindcore / black metal / i.s.m. 013 / € 12,- (excl. comm)
Fri 7 Aug
Mistral + Sovereign + WOOD + Extremities
18.30 H / progressive metal / metal / EP release party / gratis
Sat 8 Aug
Nervosa (BRA) + Crisix (ESP) + Desolator (UK)
19.30 H / thrash metal / MMM presents / € 5,-
Mon 10 Aug
013 op locatie presents: / Cryptopsy (CAN) + Psycroptic (AUS)
19.30 H / death metal / technical death metal / i.s.m. 013 / door: € 11,- pre-sale: € 9,50
Tue 11 Aug
Duivelsch Biermenu / Bierkaart
17.00 H / Gratis
Thu 13 Aug
Mordred (USA) + Seething Akira (UK) + Kickfist (UK)
19.00 H / technical thrash metal / funk metal / MMM presents / € 12,50
Fri 14 Aug
The Invict EP release party / The Invict + Shade Of Hatred
21.00 H / death metal / melodic metal / gratis
Sat 15 Aug
Monolord (SWE) + Obese
21.30 H / doom / sludge / stoner / € 7,50
Mon 17 Aug
Krisiun (BRA) + Apophys + Neoceasar
19.00 H / death metal / 013 op locatie / €13,50 excl. (vvk) --- €15,- (avondkassa)
Fri 21 Aug
MDC (USA) + Milkman
21.30 H / hardcore punk pioneers / door: € 10,- pre-sale: € 8,50
Sat 22 Aug
Paper Doll Decay + tba
20.30 H / death metal / graduation-/bday party Smeej / open feest / gratis
Wed 26 Aug
Wight (D)
20.00 H / psychedelic stoner rock / € 5,-
Fri 28 Aug
Big Devil Bluesrock
21.30 H / bluesrock / gratis
Sat 29 Aug
Lenny loves the 80's
22.00 H / 80's party / dansen met DJ Theo / gratis
Thu 3 Sep
Noctum (SWE) + Steelwing (SWE)
19.00 H / heavy metal / MMM presents / tba
Sat 5 Sep
Ad's Fisje / The Covering + Kiss My Ass
15.00 H / rock / metal / covers / Kiss tribute / gratis
Fri 11 Sep
Nattas (SWE) + Misanthropia
20.00 H / black metal / thrash / MMM presents / gratis
Sat 12 Sep
Unchained Reality CD release
20.00 H / metal / tba
Mon 14 Sep
Incubate 2015
19.00 H / festival / tba
Tue 15 Sep
Incubate 2015
19.00 H / festival / tba
Wed 16 Sep
Incubate 2015
19.00 H / festival / tba
Thu 17 Sep
Incubate 2015
19.00 H / festival / tba
Fri 18 Sep
Incubate 2015
19.00 H / festival / tba
Sat 19 Sep
Incubate 2015
19.00 H / festival / tba
Sun 20 Sep
Incubate 2015
19.00 H / festival / tba
Fri 25 Sep
Final Shows Vanderbuyst (UITVERKOCHT!)
21.00 H / hard rock / MMM & Bidi Bookings present / final shows / uitverkocht!
Sat 26 Sep
Final Shows Vanderbuyst (UITVERKOCHT!)
21.00 H / hard rock / MMM & Bidi Bookings present / final shows / uitverkocht!
Wed 30 Sep
Slaughtbbath (CL) + Turbocharged (SWE) + Violentor (I)
19.00 H / black death metal / MMM presents / tba
Fri 2 Oct
Christian Mistress (USA)
20.00 H / heavy metal / tba
Sat 3 Oct
Dance With The Devil XXI
22.00 H / duivelsche stapavond / thema / DJ's / gratis
Sun 4 Oct
Doomsower Mark: / Moss (UK)
21.00 H / doom metal / tba
Fri 9 Oct
Architects of Chaoz feat. Paul Di'Anno (D/UK)
20.00 H / heavy metal / tba
Sun 11 Oct
Reservoir Dogs Band + special guest
20.00 H / rock / pop / tarantino soundtrack covers / tba
Sun 18 Oct
Hanzel & Gretyl (USA)
20.00 H / industrial metal / tba
Mon 19 Oct
A Forest Of Stars (UK) + Harari For The Sky (AUT) + support
19.00 H / black metal / progressive black metal / tba
Sat 24 Oct
Eye Of Solitude (UK) + Faal + Treurwilg
21.00 H / doom / funeral doom / death metal / tba
Sun 20 Dec
Zak Stevens (USA)
20.00 H / the voice of Savatage / acoustic xmas eve / limited nr of tickets / Vvk: €15,00 Kassa: € 17,50

Openingstijden

Maandag: gesloten
Dinsdag: 17:00 - 02:00
Woensdag: 17:00 - 02:00
Donderdag: 17:00 - 02:00
Vrijdag: 17:00 - 03:00
Zaterdag: 15:00 - 03:00
Zondag: 15:00 - 00:00

acoustic little devils black

Devils popquiz 2

Contact

Café Little Devil
Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg
Netherlands

Tel: +31(0)13-5452140